top of page

Hakkımızda

Çocuğunuz yönetmeliklere uygun bir kurumda eğitim alsın.
Bizim Çocuk Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi 2005 yılında kurulmuştur.

Son deprem yönetmeliği, belediye itfaiye yönetmeliği ve Milli Eğitim Bakanlığı yönetmeliklerine uygun olarak inşa edilmiş olan kurumumuz 350 m² açık alan ve 1100 m² kapalı alan ile toplam 7 kattan oluşmaktadır.
Tam donanımlı bir eğitim kurumunda mutlu, huzurlu ve güvende hissedin.
Kurumumuz eğitim alanları ve velilere yönelik hizmetleri ile sizi ve çocuğunuzu iyi hissettirmeye yönelik olarak planlanmıştır.

18 adet bireysel eğitim odası, 5 adet grup eğitim odası, 1 adet fizik tedavi salonu, 2 adet oyun ve etkinlik odası, rehberlik servisi, aile danışmanlığı birimi, duyu bütünleme odası, veli bekleme salonu, bebek bakım odası ve açık oyun alanıyla özel eğitim ve rehabilitasyon sektöründe her zaman daha kaliteli ve duyarlı hizmeti ilke edinmiş bir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ yiz.

Tüm eğitim katlarında engelli tuvaletleri ve aksesuarları yer almaktadır. Temizlik konusunda azami derecede hijyen kurallarına uyulmaktadır.

 

Giriş katında, velilerimizin konfor ve huzur içerisinde çocuklarını bekleyebilecekleri, bir kapı ile bahçedeki kamelyaya açılan veli bekleme odamız yer almaktadır. Tam donanımlı merkezi yangın söndürme sistemi ve yangın teçhizatıyla birlikte güvenlikten de ödün verilmemektedir.

Çocuğunuz ilkeleri ve kalite hedefi olan bir kurumda eğitim alsın.
Öğretmenlerimiz; alanında uzman, öğrenmeye açık ve en önemlisi samimi, ilgili ve iletişime açıktır.

Bizim Çocuk Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, 4 zihinsel engelliler öğretmeni, 3 zihinsel engelliler sınıf öğretmeni,

4 fizyoterapist, 5 okul öncesi öğretmeni, 4 dil ve konuşma terapisti ve 3 psikolog ile eğitim kalitesinde her gün üstüne koyan anlayışı kendisine misyon edinmiş ve tüm engelli bireylere yüksek hassasiyet ile eğitim vermeye devam etmektedir.

bottom of page